Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

Olympijská 4, Prostějov 796 01

+420 730 805 143 (Olympijská) | +420 730 805 144 (Vápenice)

podatelna@sportcentrumddm.cz

Novinky

23.04.2021 Netiketa - aneb jak se správně chovat na (v) síti

plakát

17.04.2021 Domovinky - newsletter Sportcentra - DDM ke stažení!

číslo 01/2021

Najdete nás na Facebooku

Jak se přihlásit?

Vážení rodiče,
níže se dočtete jak se můžete přihlásit na naše kroužky, akce nebo tábory.

Návod si můžete stáhnout v pdf formátu zde: Návod na přihlašování 


Zde najdete několik jednoduchých kroků, které je potřeba zvládnout k vyřízení přihlášky do kroužku, akce nebo na tábor. Přihlašování probíhá podle podobných principů, jako když nakupujete v e-shopu. Nejprve se v našem online centru zaregistrujete a poté pracujete s účastníky (vašimi dětmi nebo vlastní osobou).

KROK 1 - REGISTRACE UŽIVATELE
Podívejte se na stránky https://sportcentrumddm.iddm.cz/prihlaseni
V jednoduchém formuláři pro registraci uživatele vyplňte svůj platný email, heslo, které si vymyslíte, jméno a příjmení. Poté vám na váš email přijde zpráva s tzv. validačním odkazem – tím potvrdíte, že daná adresa je skutečně vaše. Nyní jste již zaregistrováni v našem online centru a můžete pokračovat v dalších krocích.

KROK 2 - PŘEHLED ÚČASTNÍKŮ A INFORMACE O PŘIHLÁŠKÁCH
Jestliže už k nám některé vaše děti chodily (případně vy sami), uvidíte je na úvodní obrazovce spolu se souhrnem všech přihlášek, které evidujeme. U jednotlivých přihlášek je také uvedena doplňující informace v případě, že je nedořešena jejich úhrada, nejsou-li dosud schválené, jde-li o náhradníky apod.
Po kliknutí na konkrétní přihlášku můžete vidět informaci o platbách, stáhnout si přihlášku k podpisu, aletaké měnit kontaktní údaje, případně stahovat doplňující dokumenty (např. informace či formuláře k táborům apod.).

KROK 3 - VÝBĚR KROUŽKU, AKCE NEBO TÁBORA PRO PŘIHLÁŠENÍ
Na www.sportcentrumddm.cz vyberte položku Kroužky (akce, tábory). Zobrazí se vám přehled všechprogramů, na které je možné se přihlásit. Výběr můžete zúžit pomocí filtrů v pravé části obrazovky (podle zaměření, dne či místa konání). Kliknutím na pole s kroužkem se zobrazí detailní informace o něm a níže tlačítko Přihlásit. Poté vyberete některého z účastníků spojených s vaším účtem nebo zvolíte možnost „Nový účastník“.

KROK 4 - PŘIHLÁŠKA
Nyní už zadáváte PŘEDBĚŽNOU přihlášku do kroužku. Vyberte, zda bude vaše dítě po skončení kroužku odcházet samostatně nebo v doprovodu (platí pro děti). Vyplňte odpovídající typ školy (případně podle okolností mimoškolní dítě či nestudující-dospělý).
V dalším kroku se zobrazí osobní a kontaktní údaje, které prosím zaktualizujte. Dále Vás prosíme o udělení souhlasů se zpracováním údajů, jsou-li potřebné. Také zde můžete přihlášku doprovodit stručnou poznámkou (uvidíte ji potom ve formuláři přihlášky). Nakonec prosíme o potvrzení seznámení s podmínkami účasti. Vnitřní řád Sportcentra – DDM Prostějov najdete na našem webu. Kliknutím na tlačítko „přihlásit“ odešlete celou přihlášku do našeho systému. Na úvodní obrazovce (menu „úvod“) najdete přehled všech takto zadaných přihlášek a také stavu jejich úhrad.
Vezměte prosím na vědomí, že proces online přihlašování zakládá pouze předběžnou přihlášku, kterou musíme následně potvrdit. Prosíme, neplaťte předem! Po potvrzení přihlášky dostanete emailem informaci ojejím schválení a také o vygenerování přihlášky ke stažení a podepsání. Současně obdržíte pokyny k úhradě, teprve poté ji proveďte.

KROK 5 - PLATBA
Zaplatit můžete také obvyklým bankovním převodem podle platebních údajů na přihlášce.
Při platbě na účet je bezpodmínečně nutné dodržet správný variabilní symbol – v opačném případě nebude platba spárována s vaší přihláškou a budeme vás považovat za dlužníky!