Sportcentrum - dům dětí a mládeže Prostějov

Olympijská 4, Prostějov 796 01

+420 730 805 143 (Olympijská) | +420 730 805 144 (Vápenice)

podatelna@sportcentrumddm.cz

Novinky

12.09.2019 Reportáž z Burzy volného času

Dobrý den, zveřejňujeme odkaz na prohlédnutí reportáže Prostějovského informačního kanálu o naší burze. Otevřít zde

Najdete nás na Facebooku

Naučná stezka zajímavostí II

AKTUÁLNÍ INFORMACE: 4. kolo naučné stezky II je z důvodu aktuálních vládních opatření pozastaveno. O opětovném spuštění akce Vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.
Jedná se o naučnou stezku určenou pro děti od 9 do 15 let. Této aktivity se mohou účastnit i rodiče s dětmi libovolného věku.
Pro účely stezky je vytvořena speciálně upravená mapa, která je pod článkem volně stažitelná. Na mapě jsou vyobrazeny body symbolizující umístěné informační karty v rámci města Prostějova. Stezka obsahuje minimálně 5 míst, kde lze karty nalézt. Každá karta na své vrchní části obsahuje kód. Kdo má chuť si zasoutěžit, opíše si kódy z daných karet a pošle je na e-mailovou adresu: fburka@sportcentrumddm.cz.
Za úspěšné zvládnutí stezky se účastníci budou moci pochlubit odměnou, a to minimálně ve formě odznaku a diplomu. Odměnu si bude možné vyzvednout po e-mailové domluvě na Dětském dopravním centru.

Přihlášky: Účast v soutěži je potvrzena zasláním e-mailu se soutěžními kódy. Do předmětu e-mailu uveďte název akce „Naučná stezka zajímavostí“. Do textu napište jméno, příjmení a věk účastníka.

Dohromady budou zrealizovány 4 stezky. Vždy po 14 dnech se bude obsah a umístění karet měnit. Zde bude zveřejněná nová mapa.
Přidejte se k honbě za zajímavostmi ze všech oblastí lidského poznání (přírodní vědy, dějiny, moderní technologie a mnoho dalšího).

Kód 105103
Název Naučná stezka zajímavostí II
Termín konání 18.01.2021 00:00 - 15.03.2021 00:00
Místo konání Sportcentrum - DDM Prostějov - Dětské dopravní centrum, Bří Čapků 4, Prostějov
Hlavní vedoucí Filip Burka
Věková skupina 9-15 let
Jiná ujednání Účast v soutěži je potvrzena zasláním e-mailu se soutěžními kódy.
Dokumenty ke stažení

Naučná stezka zajímavostí II - plakát

Naučná stezka zajímavostí II - propozice

Aktualizovaná MAPA naučné stezky zajímavostí ke stažení